Etui na wizytówki w logiprint.pl

Czy to nie brzmi znajomo? Właśnie zamówiliśmy nowe wizytówki, cieszymy się z doskonałej realizacji naszych graficznych życzeń i po tygodniu stwierdzamy, że to nie był dobry pomysł, żeby nosić wizytówki tak luzem w kieszeni lub torebce. Pogniecione rogi, postrzępione krawędzie i rozmazane treści, takiej wizytówki z pewnością nie wręczyłby nikt swojemu klientowi lub znajomemu.

Ponieważ doskonale rozumiemy ten problem, możemy zaoferować Państwu w naszej drukarni internetowej odpowiednie etui na wizytówki. Etui jest niewiarygodnie lekkie i płaskie, tak więc bez problemu będzie je można włożyć do kieszeni. Jednocześnie jest na tyle trwałe i solidnie zrobione, że trudno je wygiąć. Jeśli chodzi o kolor, to postawiliśmy na srebrny matowy, gdyż w swojej ponadczasowej klasycznej elegancji nie jest ani zbyt natrętny ani zbyt frywolny.

Ile wizytówek włożymy do naszego etui uzależnione jest od grubości papieru poszczególnych wizytówek. Etui ma wymiary 93 milimetry szerokości i 59 milimetry długości. Pasujące do niego wizytówki można zamówić na przykład w naszej drukarni internetowej, w ofercie jest cała gama różnych wizytówek.

Kolejną zaletą, którą chcemy Państwu przedstawić, jest dodatkowe zamówienie etui, w przypadku, gdy drukują Państwo swoje wizytówki w naszej drukarni. Jeśli zdecydują się Państwo na druk serii wizytówek, to wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole i za niewielką dopłatą otrzymają Państwo również etui na wizytówki. Już łatwiej być nie może.

Dzięki naszemu etui nie ma też obawy , że przez rozmazane kolory na wizytówkach zostaną jakieś plamy w kieszeniach koszuli. Wizytówki mogą Państwo zamówić w naszej drukarni zarówno biało-czarne, jak i kolorowe w wersji jedno- lub dwustronnej. W logiprint.pl nie ma żadnych ograniczeń odnośnie artystycznych zastosowań w projekcie, należy wybrać odpowiedni motyw lub gdy nie znajdą Państwo nic odpowiedniego dla siebie to wystarczy załadować własny projekt i po chwili można złożyć zamówienie.

Aby gotowe, pewnie bardzo kolorowe wizytówki nie straciły swoich kolorów – co zapewne może się stać przy niedbałym noszeniu ich w kieszeni marynarki – należy je koniecznie umieścić w specjalnym etui na wizytówki. Tak naprawdę zaoszczędzimy tylko pieniądze inwestując w takie etui, gdyż w ten sposób unikniemy zniszczenia wizytówek i inwestycji w nowe. Etui na wizytówki produkowane jest wyłącznie dla logiprint, robione jest z najlepszego materiału, nie jest za ciężkie ale też nie za lekkie więc nie można je łatwo zniszczyć.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, etui na wizytówki