Naklejki ułatwiają nasze życie
W codziennym życiu, czyli w naszym najbliższym otoczeniu – w biurze, w warsztacie, obiektach użyteczności publicznej, przychodni itp. nie da się wyeliminować naklejek.

Możemy używać ich zatem w naszym gospodarstwie domowym, naklejając je na przeróżne pojemniki, tak aby w szybki sposób, na przykład w kuchni, znaleźć cukier, kawę, herbatę, kakao, produkty do pieczenia, sól czy mąkę. W piwnicy każdy majsterkowicz może nimi obkleić szuflady, puszki itd. I podczas pracy lub majsterkowania od razu będzie wiedział gdzie znajdują się gwoździe, śruby, kołki, nakrętki, podkładki itp. i w jakich są rozmiarach itd.
W warsztatach można takimi etykietami okleić szafki, aby każdy pracownik z łatwościę znalzł swoją.
W biurze służą naklejki do utrzymania porządku i ułatwienia orientacji, gdzie znajdują się poszczególne artykuły biurowe lub papier względnie formularze, koperty itp.
Również w poradniach lekarskich dbają naklejki o porządek i przejrzystość gabinetu.

Jednak zarówno w sektorze prywatnym jak i również w biurze używane są naklejki jako praktyczne etykiety adresowe. Naklejając etykiety nie musimy wypisywać adresu ręcznie czy maszynowo naklejać adresu nadawcy.

Oczywiście obok normalnych etykiet adresowych są jeszcze naklejki reklamowe, które dodatkowo naklejane są na kopercie, aby pobudzić trochę promocję firmy, produktu lub jakieś konkretnej akcji.

Naklejki samoprzylepne są normalnie w kolorze białym. Kupujący może sobie jednak stworzyć swój własny motyw lub wyszukać sobie odpowiedni dla siebie motyw z ogromnej oferty drukarni internetowej. Można zmieniać wielkość lub rodzaj czcionki, odpowiednie odstępy tekstów lub kolor czcionki itd. – tak więc można zrobić gotowy projekt, który uczyni naklejkę jedyną w swoim rodzaju. Naklejki są w następujących wymiarach: 5,5 x 2,5 cm lub 8,5 x 5,5 cm. Naklejki te stosuje się w warunkach wewnętrznych czyli w pomieszczeniach a nie na zewnątrz.

Forma płatności za naklejki jest do wyboru, albo kartą kredytową, przelewem lub też za pomocą systemu PayPal.

Łącznie niecały tydzień trwa cała procedura od momentu złożenia zamówienia do otrzymania naklejek, czyli 2-3 dni trwa przesyłka i około 2-3 dni produkcja. W internecie można na bieżąco śledzić status przesyłki.

Wysyłka w całej Europie. W Polsce jest zryczałtowana kwota za przesyłkę 40 zł niezależnie od wielkości zamówienia.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, naklejki