Kto zakłada działalność gospodarczą lub otwiera jakiś mały interes ten nie ma za dużo pieniędzy na marketing i reklamę. Jak jednak mają dotrzeć do niego klienci i ma mieć dochody, skoro nikt nie wie o jego istnieniu? Nie ma zatem co oszczędzać na niektórych rzeczach, koniecznie należy okleić folią wystawę sklepu i samochód. Do tego nie potrzebują Państwo drogiej agencji reklamowej. Nie wiedzą Państwo jak się do tego zabrać? To żaden problem.

Proszę wejść do internetu, wpisać www.logiprint.pl, wejść w folie i iść krok po kroku zgodnie z instrukcjami. Szybko ukaże się cena za napis. Dowiedzą się też Państwo, że napis dostarczony będzie w formie wierszy na folii. Wystarczy go tylko oderwać i nanieść na jakąś powierzchnię. Instrukcję obsługi otrzymają Państwo wraz z folią. I to wszystko. Napis jest odporny na promieniowanie UV, logiprint.pl daje Państwu na niego 5 lat gwarancji.

Treść napisu można zredagować w bardzo łatwy sposób. Najpierw określamy wielkość napisu, następnie wybieramy rodzaj, kolor oraz wielkość czcionki a następnie wpisujemy żądany tekst. Można go wyrównać albo do prawej albo do lewej strony, na dół lub do góry albo po środku. Maksymalna szerokość napisu może mieć 3 metry a maksymalna wysokość 10 wierszy.

Oczywiście każdy wiersz z osobna można opracować, zmieniając w nim kolor, wielkość i wyrównanie. Nasza rada: Jeśli chcą Państwo umieścić wiele informacji, to powinni być Państwo oszczędni co do używania różnych czcionek, wielkości czy też kolorów. Proszę zaakcentować najważniejsze informacje. Z reguły jest to nazwa firmy i ewentualnie jeszcze numer telefonu czy adres strony internetowej.

Najlepiej zrobić test i napisać tekst w zaplanowanej wielkości na kartce papieru. Proszę przyłożyć do miejsca, gdzie ma być w przyszłości napis. Czy jest dobrze widoczny dla osób, które przejeżdżają obok? Czy każdy przechodzień będzie mógł go rozszyfrować i odczytać? Przy zamawianiu napisów na samochód też trzeba pamiętać przy wyborze kolorów, aby odróżniały się od koloru auta. To bardzo ważne. Im większy kontrast, tym lepiej. Proszę lepiej zrezygnować z czcionek symulujących pismo ręczne, gorzej je potem odczytać aniżeli zwykłe proste czcionki szeryfowe.

Jeśli napis ma być naklejony nie od środka lecz od wewnątrz na przykład witryny wystawowej, to proszę pamiętać, aby zaznaczyć to pole przy składaniu zamówienia. Logiprint.pl wykona wtedy napis w odzwierciedlonej formie.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, napisy na folii