To niesamowite jak wiele małych firm nie posiada do tej pory swojego papieru firmowego. Nierówne i nieostre wydruki z komputera nie robią bynajmniej profesjonalnego wrażenia. Wiele osób nie docenia faktu, że zewnętrzny wizerunek firmy powiązany jest z wrażeniem o osiągnięciach firmy. Jaka szkoda, gdy ktoś zadał sobie dużo trudu, aby coś stworzyć, nie dostaje jednak zamówień, gdyż klienci mu nie ufają. Proszę nie zapomnieć: porządne wykonanie, terminowe i schludnie wykonane zlecenia wynikają z tego jaką strukturę ma biuro i czy firma prezentuje się profesjonalnie. Wizytówki i papier firmowy to „drzwi” Państwa firmy a jednak małe firmy i osoby z działalnością gospodarczą są w stanie zaoszczędzić w tej kwestii.

Profesjonalnie zaprojektowany i wydrukowany papier firmowy nie kosztuje teraz już tak dużo, jeśli nawet zamawiamy małe ilości, to i tak można zredukować koszty zamawiając najlepiej w drukarni internetowej takiej jak www.logiprint.pl. Są tam dużo niższe ceny, gdyż sam klient przejmuje zadanie stworzenia i sprawdzenia projektu. Oszczędza się w ten sposób na osobistych sprzedawcach. Ich rolę przejmuje odpowiednie oprogramowanie, które prowadzi klienta krok po kroku przez proces zamówienia.

Jest on bardzo prosty. W pierwszym kroku należy zdecydować, czy się chce zamówić papier biało-czarny czy kolorowy. Można też indywidualnie wybrać rodzaj papieru. Już w pierwszym kroku pokazuje się cena i widać również, że druk kolorowy jest niewiele droższy od biało-czarnego. Klikając na „Kalkulację ceny” widzimy ceny w zależności od ilości sztuk. Wiadomo więc od początku, jeszcze zanim poświęci się czas na opracowanie projektu, z jakimi kosztami należy się liczyć.

Teraz należy załadować projekt papieru firmowego, który został profesjonalnie stworzony, można do niego dodać swoje logo lub jakieś zdjęcie. Można również wybrać sobie jakiś projekt z któreś z rubryk tematycznych, nie trzeba wcale oglądać wszystkich projektów, gdyż nie wszystkie tematy będą brane pod uwagę.

Proszę kliknąć na wybrany szablon, następnie wpisać dane firmy, dane kontaktowe i numer konta. Teraz można obejrzeć gotowy produkt i sprawdzić czy podane informacje są prawidłowe i czy projekt odpowiada Państwa oczekiwaniom. Jeśli wszystko jest w porządku to klikamy na „Dalej” i określamy ilość i rodzaj papieru. W tym momencie ukaże nam się ostateczna cena za produkt. Obok ceny za papier pokazane będą również koszty przesyłki. Zobaczą więc Państwo, ile należy zapłacić za np. 500, 1000 czy 10000 arkuszy papieru firmowego. Nawet jeśli chodzi o projekt kolorowy, to cena jest poniżej 350 zł. To zadziwia wielu naszych klientów. 350 zł to nie są znowu wielkie pieniądze a przez rok lub więcej w profesjonalny sposób wysyłamy korespondencję do klientów, robiąc tym samym wrażenie porządnej i wiarygodnej firmy. Czyż nie tak?

Najlepiej samemu proszę sprawdzić, jak może wyglądać Państwa papier firmowy. W kilka minut stworzą Państwo własny projekt papieru. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni zarówno z druku, przesyłki jak i z ceny.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, papier firmowy