Poduszki do pieczątek są czasem jak skarpetki, szuka się ich ale nie może znaleźć. Czasem są wyschnięte albo mają niewłaściwy kolor. Nie warto się denerwować. Czemu więc nie zamówić od razu kilka poduszek w różnych kolorach? To nie są wielkie pieniądze a w razie potrzeby mamy problem z głowy. Nie musimy wtedy zamawiać pojedynczej poduszki, płacić za każdym razem koszty przesyłki i znowu czekać na kuriera, bo jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dodatkowych poduszek do naszej pieczątki. Jeśli możemy wyczarować z szuflady biurka zapasową poduszkę, to nie ma wtedy znaczenia gdzie zapodziała się ta właściwa. Najważniejsze, że nie musimy przerywać pracy.

Zamawiając pieczątkę w logiprint, w przypadku wielu pieczątek już jest dołączona poduszka. W koszyku zobaczą Państwo jednak ofertę niedrogiej dodatkowej poduszki. Po co? Bo logiprint.pl wie, że zawsze wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujemy, może nas zawieść. Najlepiej więc za kilkanaście złotych zamówić dodatkową poduszkę. To jest również bardzo praktyczne, bo może kiedyś będziemy musieli użyć pieczątki w innym kolorze i jeśli mamy poduszki w różnych kolorach, to bez problemu możemy ją w takiej sytuacji zmienić.

Wyłącznie jeśli chodzi o pieczątki drewniane, to nie mają one wbudowanej poduszki. W tym przypadku musimy używać osobnej poduszki, co powoduje oczywiście znane problemy opisane powyżej. Ponieważ w tym przypadku używamy osobno pieczątki i poduszki, to nie dziwi to nikogo, że czasami nie możemy znaleźć albo pieczątki albo poduszki. Nowoczesne pieczątki plastikowe takie jak Printy lub jej wariant profesjonalny Businessman, typowa pieczątka do biura, mają wbudowaną poduszkę. Ale również ona kiedyś wyschnie i będzie trzeba ją zmienić. Poduszki tego typu niestety nie można uzupełnić tuszem. Poduszki typu Swop-Pad muszą być zatem po jakimś czasie wymieniane. Należy więc zawsze mieć w szufladzie zapasową poduszkę. W logiprint.pl mogą Państwo z łatwością zamówić odpowiednią poduszkę. Są one ponumerowane analogicznie do wielkości pieczątek. W ten sposób w każdej chwili można domówić każdy rozmiar i kolor.

Ale tak jak już wspominaliśmy, doświadczenie pokazuje, że zdecydowanie lepiej jest zamówić dodatkową poduszkę, kiedy się zamawia pieczątkę. Zaoszczędzimy wtedy nerwów i czasu i będziemy mogli po wymianie poduszki od razu kontynuować pracę.

Firmy, które mają własny dział zaopatrzenia wiedzą to bardzo dobrze i mają zawsze zapasowe poduszki do używanych pieczątek, często nawet we wszystkich kolorach. Kto już kiedyś przeżył taką sytuację, że przestała działać pieczątka z podpisem w momencie, gdy miała być wysłana do setnego klienta jakaś korespondencja, ten żałuje, że zamawiając pieczątkę nie zainwestował dodatkowych 30 złotych na jedną lub dwie zapasowe poduszki. To zdecydowanie mniej niż straty spowodowane przerwą w pracy. Jeśli więc będą Państwo zamawiać pieczątkę, to proszę koniecznie zamówić dodatkową poduszkę. Nie chodzi nam wcale o zysk, chcemy jedynie pomóc Państwu w uniknięciu zbędnych problemów.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, poduszka do pieczątek