Zaproszenia są stylową inauguracją wszelkich uroczystości. Okrągłe urodziny, zaręczyny, ślub, chrzciny, przyjęcie do szkoły oraz inne uroczystości to wspaniałe okazje do świętowania z członkami rodziny, przyjaciółmi czy sąsiadami. Jeśli wcześniej zaczniemy przygotowania to będziemy mieć więcej czasu na kreatywność. Lista gości i odpowiednio dobrane miejsca decydują o sukcesie każdej imprezy. Odpowiednio wcześnie należy zaprosić gości. Różne sposoby wchodzą w rachubę. Telefon, SMS lub e-mail to raczej nie najlepszy pomysł. Można też kupić odpowiednie blankiety i prosić gości o ich wypełnienie, to jednak wymaga sporo czasu a przy pisaniu jest zawsze obawa przed popełnieniem jakiegoś błędu.

Dużą zaletą jest zaangażowanie profesjonalistów do stworzenia odpowiedniego zaproszenia, specjalnie na tą okazję. Już podczas tworzenia projektu można użyć akcentów, które wykorzystamy następnie do dekoracji stołu, zrobi to na pewno wrażenie na naszych gościach. Podstawowe kolory dekoracji stołu dominować będą również na zaproszeniach oraz bilecikach na stole. Stół udekorowany różami będzie wyglądać bardzo gustownie w połączeniu z tym samym motywem na zaproszeniach. Podobnie jest z innymi elementami dekoracyjnymi, które pasują do uroczystości, warto ich użyć w projekcie druku. Gustowne zaproszenie to przedsmak uroczystości i pamiątka ważnego wydarzenia.

Nie każdy jest wyśmienitym grafikiem i dysponuje fachową wiedzą techniczną, konieczną do stworzenia idealnego projektu. Nasz portal internetowy oferuje w takiej sytuacji idealną alternatywę. W znalezieniu inspiracji pomoże ogromna oferta gotowych projektów. Najpierw należy wybrać interesującą nas uroczystość, potem ukażą się nam projekty w formacie poprzecznym lub podłużnym. Jeśli wybierzemy jakiś projekt, który odpowiada naszym oczekiwaniom, to należy na niego kliknąć i wtedy ukażą się nam pola tekstowe. Kolejność wszystkich pól jest zmienna i każde z nich może być indywidualnie sformatowane. Wielkość tekstu, kolor, rodzaj czcionki, wyrównanie i styl można dobrać w bardo łatwy sposób. Niepotrzebne są żadne umiejętności graficzne. Dobre wyczucie stylu wystarcza w zupełności aby skomponować odpowiednie zaproszenie. Co do formatowania, to lepiej niewiele zmieniać. Szczególną uwagę należy zwrócić na czcionki. Im bardziej wyrafinowana czcionka tym mniej czytelna. Znając dobrze tekst nie zwracamy na to uwagi.

Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich tekstów na zaproszeniu możemy zakończyć składanie zamówienia. Trzeba jeszcze wybrać rodzaj papieru i zdecydować się na ilość sztuk. Na koniec podajemy nasze dane osobowe, które są chronione i potwierdzamy złożenie zamówienia.

W przypadku gdy chcą Państwo użyć swojego własnego projektu, to wystarczy załadować go na stronie naszego serwisu. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Z każdej strony należy dodać z technicznych względów 3 mm marginesu. Format końcowy zmniejszy się o 6 mm w długości i 6 mm w szerokości, tak więc należy przesunąć niezbędne motywy 3 mm od linii cięcia względnie 6 mm od krawędzi projektu. W ten sposób unikniemy obcięcia ważnego elementu lub tekstu. W druku offsetowym odcienie koloru niebieskiego wyglądają jak kolor lila. Aby temu zapobiec wartość Magenty musi być o 30 % niższa niż Cyjan. Problem ten jest obszernie omówiony na stronach serwisu. W celu uzyskania idealnego druku konieczny jest format kolorów CMYK. Teraz już nic nie stoi Państwa kreatywności na przeszkodzie.

Zamówione zaproszenia imponują swoim wyglądem i są udanym przedsmakiem wspaniałej uroczystości. Nikt nie będzie w stanie nam odmówić.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, zaproszenia