Proszę jeszcze dzisiaj skorzystać z wielu zalet naszej drukarni. Oferujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Produkty najwyższej jakości i atrakcyjne wzornictwo wykonujemy szybko i niedrogo. W naszej drukarni stosujemy najnowocześniejsze formy produkcji, druk jest w wysokiej rozdzielczości na dobrym papierze. Strona internetowa jest urządzona w sposób prosty i przejrzysty. Proszę zapytać nas o zakres działalności i ofertę produktów!

Kto używa prospektów?
Pod pojęciem prospekt rozumiemy ulotkę reklamową, która za pomocą obrazów i tekstów reklamuje jakiś określony produkt. Prospekty wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy i przedsiębiorstwa związane z gospodarką, również firmy prawnicze wykorzystują zalety takiej ulotki. Druk prospektu może mieć pozytywny wpływ na wizerunek firmy, tym samym klienci zwrócą uwagę na paletę produktów reklamowanej firmy. Nawet jeśli nikt nie kupi reklamowanych produktów to i tak korzystnie podziała na tzw. image firmy. Prospekty posiadają wiele zalet, które często są niedoceniane. Sama „obecność” takiej ulotki pozostawia w pamięci oglądającego pozytywne wrażenie, dlatego też potencjalni klienci zwracają uwagę na reklamowane produkty.

Tworzenie ulotek o wysokiej jakości
Prospekty wykonywane są zgodnie z życzeniem klienta i wysyłane w przeciągu kilku dni. Jedną z wielu zalet drukarni logiprint jest wieloletnie doświadczenie, które przekazywane jest klientom. Nie mamy tutaj na myśli jedynie wysokiej jakości produktów ale również serwis i pomoc ze strony logiprint.pl. Na przykład cena produktu powinna być drukowana tylko na takiej ulotce, na której będzie widnieć jako najważniejszy argument do zakupienia produktu. Jeśli jednak cena jest zbyt wysoka w porównaniu z podobnymi produktami to nie wolno jej wtedy umieszczać na ulotce. Również przy różnego rodzaju inwestycjach nie należy wspominać o cenie, gdyż jest ona do indywidualnej negocjacji.

Zalety prospektów tworzących wizerunek firmy
Prospekty posiadają wiele zalet, przy ich tworzeniu należy zwrócić szczególną uwagę na pozytywne przedstawienie filozofii danej firmy. Obok konkretnych produktów powinien mianowicie zostać stworzony pozytywny wizerunek firmy. Takie właśnie prospekty powinny być zrobione bardziej profesjonalnie niż cotygodniowe ulotki. Na stronie www.logiprint.pl klient ma możliwość określić parametry druku swojego prospektu. Jedną z wielu zalet sklepu internetowego jest możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio na stronie, a jeśli klient potrzebuje pomocy, to jest mu ona udzielana. Przy stałych zamówieniach należy pamiętać aby za każdym razem zachować tzw. Corporate Design, dzięki temu firma będzie rozpoznawalna.
LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com
Copyright logiprint.pl, Dane firmy, ulotki